pnr kozmetik
pnr anasayfapnr kurumsalpnr kozmetik ürünlerpnr cosmetics kariyerpnr kozmetik iletişimpnr kozmetik e-katalog


PNR Cosmetics Tic. A.Ş
ciddi ve rekabetçi bir dağıtım ağının pazara yeni bir soluk getireceği düşüncesiyle 2009 yılında kurulmuş ve uluslararası markaların ithalatını yaparak kurduğu satış organizasyonu ile süpermarket, parfümeri, eczane ve kuaför kanalında pazardaki bu boşluğu dolduracaktır.

     İlk aşamada Wks Solingen, Wk Ambassador ürünleri ve kendi markası olan Punto ürün çeşitlerinin dağıtımını gerçekleştirmektedir.Yürütülecek bu faaliyetlerde PNR sadece dağıtıcı konumunda olup Türkiye’yi 5 ana bölgeye ayırıp bölgelerde kurduğu ana bayilikler vasıtası ile faaliyetlerini sürdürecektir.Bu operasyonlar Marmara - İstanbul, Ege - Akdeniz, İç Anadolu - Ankara, Karadeniz - Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu şeklinde olacaktır. İstanbul ve Marmara bölgesinde direk satış ve dağıtım, diğer bölgelerde güçlü bölge bayileri vasıtası ile mevcut ürünlerin dağıtımı ve satışını yaparak pazarda güçlü bir konuma ulaşmak temel amaçtır.

BÜYÜME STRATEJİSİ

    PNR büyüme stratejilerinin başında şu anda satış ve pazarlamasını yaptığı markalarının yanında yurtdışından güçlü ve pazarda lider olmayı hedefleyen yeni markaları portföyüne katarak 3 yıl içinde vazgeçilmez dağıtım şirketi konumuna ulaşmaktır. Buna paralel kısa vadede 3 yıl içinde Pazar analizleri ile pazarda eksikliğini tespit edilen ürünlerin ithalatı ve mevcut ürünlerin satış ile cirosunu arttırmaktır. Bu süreçte hiçbir şekilde üretim yapmayacak üretim yapan firmaların dağıtıcı ve ithalatçısı olacaktır. PNR Kozmetik ve dağıtım şirketi kurduğu dağıtım ağı ile Türkiye’nin 81 şehir merkezine ve bu ilerin ilçelerine ulaşmaktadır. Bu dağıtım ağı ile Türkiye’de 1164 Nokta ve 7748 kapıya ulaşmayı hedeflemektedır.
   

 


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


pnrcosmetics facebook